Відкрито меморіальну дошку загиблому в АТО волонтеру Юрію Дутчаку (ФОТО)

DSCN5026  Сьогодні, 17 лютого, біля Іспаського навчально-виховного комплексу відбулася лінійка-реквієм та відкриття меморіальної дошки на честь вшанування пам’яті випускника цієї школи, загиблого в зоні АТО волонтера Юрія Дутчака.  

Віддати данину пам’яті герою прийшли голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, заступник голови райдержадміністрації Клавдія Назаренко, представники «Правого сектору» на чолі з керівником Івано-Франківського обласного осередку Василем Абрамівим, працівники районних установ та організацій, родина, учні, вчителі школи та всі небайдужі односельчани.

Розпочався захід зі спільного виконання гімну України, після якого родина загиблого героя урочисто відкрила меморіальну дошку. Учні школи підготували патріотичні віршовані рядки.

Виступаючи перед присутніми, Михайло Андрюк висловив надію,  що у школі, де колись навчався Юрій,  буде виховане ще не одне покоління тих хлопців, які без краплини сумніву стануть в потрібний момент на захист Вітчизни, а найголовніше – розбудовуватимуть свою державу і гордитимуться високим званням українця.

Настоятель Свято-Миколаївського храму села Іспас отець Ігор та священнослужитель УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці села Перерив отець Василь прочитали молитву та освятили пам’ятний знак.

Своїми спогадами про Юрія поділилися побратими з «Правого сектору» Василь Абрамів, Вячеслав Мартинюк та духовний наставник з Городенківщини.

Завершився захід гучними вигуками: «Юрію Дутчаку – Слава! Слава! Слава!»

 

Довідково.Юрій Дутчак народився у 1984 році у селі Іспас Вижницького району. Жив у селі Глушків Городенківського району Івано-Франківської області. Керівник Городенківського районного осередку «Правий Сектор».

Юрій Дутчак загинув 23 липня 2014 року під час перевезення волонтерської допомоги військовим в зоні АТО. Волонтери в супроводі бійців Добровольчого Українського Корпусу (ДУК) трьома машинами з благодійним вантажем виїхали в сторону Амвросіївки, заїжджаючи на всі блокпости, де стоять прикарпатці, а коли повертались, потрапили в засідку бойовиків під м. Волноваха Донецької області.