У Чорногузах в останню путь проводжали героя АТО Василя Паламарюка (ФОТО)

DSCN8534 

Сьогодні, 26 вересня, жителі Вижниччини прощалися з уродженцем села Чорногузи, учасником АТО 34-річним Василем Паламарюком.

 

 

Віддати шану та попрощатися з героєм прийшов заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк, голова районної ради Олександр Гриндей, Чорногузівський сільський голова Дмитро Томко, рідні, близькі, бойові побратими.

Василь Паламарюк народився 25 березня 1981 року у селі Чорногузи у багатодітній родині, де виростало семеро дітей. Василь був найменшим. Після закінчення Вижницької ЗОШ І- ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича служив у лавах Української Армії міста Кременчука, у прикордонних військах. Коли повернувся додому пішов здобувати професію столяра в училищі Чернівців. Чотири роки працював за цією спеціальністю у Вижницькій райлікарні, відтак був приватним підприємцем. У 2007-му році одружився. Близькі та рідні згадують його як добру, скромну та порядну людину, яка завжди прийде на допомогу.

4 вересня минулого року згідно із Законом України про часткову мобілізацію Василь був призваний на службу до Збройних сил України. Днями повинен був повертатися додому. Та не судилося… 22 вересня 2015 року у військовому госпіталі Харкова зупинилося серце воїна, котрий стояв на захисті цілісності і єдності України у східних областях держави – на Донеччинні.

Церемонія прощання з героєм пройшла у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Після панахиди, обряду в церкві, Василя Паламарюка похоронили на сільському кладовищі під звуки духового оркестру та салюту зі стрілецької зброї.

Вдома у героя залишилися батьки, дружина Тетяна та двоє маленьких дітей: син Володимир та донька Аделіна.