08 серпня 2012

Влада вживає необхідних заходів щодо недопущення африканської чуми свиней на територію району

Відбулося позачергове засідання протиепізоотичної комісії, яка відбулася в райдержадміністрації, за участю директорів ринків, торгівельних майданчиків, керівників мисливських угідь.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності проаналізував виконання бюджету за І півріччя 2012 року

У районі відбулася підсумкова нарада з питань виконання бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, за участю директора виконавчої обласної дирекції Олександра Кувілова, завідувача відділу виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Наталії Кушнірюк, заступника голови райдержадміністрації, представників відділу освіти.

З робочим візитом Вижниччину відвідав начальник головного управління охорони здоров’я в Чернівецькій області

Начальник Головного управління охорони здоров’я Ігор Шкробанець з робочим візитом відвідав Вижницьку районну центральну лікарню, де з головними лікарями, заступниками головного лікаря, завідувачами відділеннями центральної районної лікарні провів нараду.

Вшанували Юрія Федьковича

У Вижницькому районі завжди прославляють ім’я українського письменника Юрія Федьковича та гідно віддають шану йому та його творчості. Так   і цього року біля  пам’ятника письменника в м. Вижниця зійшлися небайдужі до його творчості краяни з нагоди 178 річниці з дня народження видатного українського митця Юрія Федьковича. Корзини з квітами поклали до підніжжя монумента представники районної влади, міської ради, працівники установ, служб та організацій району, громадськість міста та поціновувачі творчості видатного митця.