27 серпня 2012

На комісії з питань захисту дітей кожне рішення приймається на підставі ретельно зібраних матеріалів

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту дітей за участю начальника служби у справах дітей, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, заступника головного лікаря центральної районної лікарні, начальника районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завідувача юридичним сектором райдержадміністрації та інших керівників відповідних служб району.

Програма «Турбота» працює за графіком по максимуму

У Вижницькому районі районний територіальний центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щомісяця під головуванням заступника голови районної державної адміністрації провів засідання комісії з розгляду заяв пов’язаних з наданням допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».

На Вижниччині гідно відначили 21-шу річницю незалежності України

У Вижницькому районі відбулися урочистості присвячені 21-й річниці  Дня Незалежності України. Розпочалося святкування фестивальною ходою вулицями міста під супроводом оркестру духових інструментів та традиційним покладанням квітів до пам’ятників присвячених визначним історичним датам у становленні української державності.