16 жовтня 2012

Питанням розвитку підприємства району – постійна увага влади

Голова райдержадміністрації з робочим візитом відвідав підприємство «Шанс» в селі Банилів Вижницького району, власником якого є Василь Андрюк. Дане підприємство займається виготовленням щіток, бочок та аналогічних металевих ємностей, а також інших виробів з деревини, пластмасу та забезпечує робочими місцями 43 чоловік.  

В районі активно працює комісія по розгляду питань пов’язаних з наданням населенню всіх видів соціальних допомог, субсидій за єдиною заявою

При управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за участю голови комісії, заступника керівника району Івана Федорощака відбулося засідання комісії по розгляду питань пов’язаних з наданням населенню всіх видів соціальних допомог, субсидій за єдиною заявою.

Берегометській школі №4 виповнилося 40 років

Цими вихівдними Берегометська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 відзначала 40 – літній ювілей введення в експлуатацію навчального приміщення. На свято завітали представники районної, селищної влади, відділу освіти райдержадміністрації, колишні вчителі цієї  школи, випускники – всі, чиє серце небайдуже до шкільної родини.