24 жовтня 2012

У Вижницькому районі засідала комісія з питань погашення заборгованості

У Вижницькій районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Рощибака відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипндій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.

На Вижниччині відбувся районний фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька – 2012»

         Великий талант вимагає великої працелюбності. Одним із основних завдань працівників освіти – виявити талановиту та обдаровану молодь. Саме тому, 24 жовтня, у районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся вже щорічний районний фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька – 2012». Метою якого є розкриття обдарованості дітей та допомогти їм реалізувати себе в сьогоденні.

Благополуччя дітей на контролі влади

Спеціалістами служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації здійснено виїзди в населені пункти Берегометської зони, з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та в сім’ях опікунів (піклувальників).