жовтня 2012

31 жовтня 2012

На нараді з директорами обговорено ряд актуальних питань

У Вижницькому районі відбулася нарада з директорами закладів освіти, за участю голови райдержадміністрації Василя Ткачука, заступника керівника району Тетяни Тирон, начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Кириляк, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти Євгенії Сторожук, голови райкому профспілки працівників науки і освіти Ярослава Борсука.

Засідала комісія з питань захисту прав дитини

У Вижницькій районній державній адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Відкрила і вела засідання заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Тетяна Тирон.

30 жовтня 2012

Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець" - 2012

Цьогоріч V ювілейний Конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів

Реформування системи управління персоналом на державній службі є пріоритетним напрямком модернізації державної служби України, визначеним Президентом України в контексті впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Розпорядження №571 від 26.10.2012р.

Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації, яке занесено до Державного реєстру Завантажити

26 жовтня 2012

Вітання голови райдержадміністрації з 68-ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників

Шановні ветерани!

Сердечно вітаю вас зі знаменною віхою в історії України — 68-ю річницею її визволення від німецько-фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданих 1225 днів та ночей нацистської окупації.

Розпорядження №565 від 23.10.2012р.

Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації, яке занесено до Державного реєстру Завантажити

Розпорядження №565 від 23.10.2012р. (2)

Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації, яке занесено до Державного реєстру Завантажити

На Вижниччині вшанували визволення України від німецько-фашистських загарбників

Сьогодні, напередодні відзначення 68-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у Вижниці зібрало на площі біля Братської могили загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війниветеранів, представників влади та жителів міста, студентську молодь, школярів, представників засобів масової інформації.

25 жовтня 2012

Розпорядження №473 від 07.09.2012р.

Про формування Програми економічного та соціального розвитку Вижницького району на 2013 рік Завантажити