06 листопада 2012

Управління праці та соціального захисту населення інформує про порядок нарахування субсидій

       За 10 місяців 2012р. нараховано управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації субсидії на житлово – комунальні послуги 526 сім’ям на суму – 1154,5 тис. грн.. на тверде паливо та скраплений газ – 561 сім’ї – 431,1 тис. грн. Середній розмір субсидії на житлово – комунальні послуги складає – 253,3 грн., на тверде паливо та скраплений газ – 837,1 грн.

       Право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях ( будинках ).

Управління праці та соціального захисту населення інформує

       За 10 місяців 2012р. управлінням праці та соціального захисту населення  нараховано  субсидії на житлово – комунальні послуги 526 сім’ям на суму – 1154,5 тис. грн. на тверде паливо та скраплений газ – 561 сім’ї – 431,1 тис. грн. Середній розмір субсидії на житлово – комунальні послуги складає – 253,3 грн., на тверде паливо та скраплений газ – 837,1 грн.

Право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях ( будинках ).

На комісії з земельних питань керівник району наголосив користуватися в роботі виключно чинними законодавчими актами

Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань реалізації районною державною адміністрацією повноважень у галузі земельних відносин при керівнику району Василю Ткачуку, за участю правоохоронних органів, представників відділу Держкомзему у Вижницькому районі, відділу містобудування та архітектури, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Питання газопостачання в осінньо-зимовий період на контролі районної влади

У Вижницькому районі відбулася нарада при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку з питань безперебійного та безаварійного газопостачання населених пунктів Берегомет, Мигово, Лукавці Вижницького району. За участю представників ПАТ «УКРНАФТА» (НГВУ «Надвірнанафтогаз»), керівників відповідних управлінь, служб району.

Відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при райдержадміністрації

У Вижницькому районі під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Тетяни Тирон відбулося чергове засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при Вижницькій райдержадміністарції на якому розглянуто питання про заходи профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань, в тому числі грипу, в епідемічний сезон 2012-2013 років.