12 листопада 2012

Відбувся прийом громадян очільником району

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів прийом громадян. Так, 12 листопада до керівника виконавчої влади району з особистими питаннями впродовж дня звернулося 7 громадян. Мешканці району зверталися з клопотаннями, що стосувалися спірного питання розподілу земельних ділянок, надання матеріальної допомоги на лікування, працевлаштування, ремонту телефонного зв’язку та проводового радіо.

На Вижниччині триває підготовка до фестивалю для дітей з обмеженими фізичними можливостями «Сузір’я надії»

При заступнику голови райдержадміністрації Тетяні Тирон відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення щорічного районного фестивалю «Сузір’я надії». Даний захід проводиться для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями. Цьогорічний фестиваль проходитиме у трьох номінаціях: вокал, літературне читання та виставка творів художнього мистецтва.

Заклади освіти району на 100% забезпечені сучасною комп’ютерною технікою

Освітні заклади району на 100% забезпечені сучасною комп’ютерною технікою, про це заявила на засіданні колегії відділу освіти методист районного методичного кабінету К. Шитрюк. Станом на сьогодні, в загальноосвітніх закладах району налічується 423 персональних комп’ютери, з них підключено до мережі Інтернет 136 комп’ютерів, що дало змогу не тільки систематизувати роботу електронного документообігу, але і відкрило шлях до новітніх Інтернет-технологій в навчально-виховному процесі. Використання інформаційних технологій дозволяє вчителям підвищувати інтерес учнів до предмета.

На засіданні колегії відділу освіти обговорено ряд важливих питань

Відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації за участю заступника керівника району Тетяни Тирон. На розгляд колегії винесено ряд питань. Зокрема, педагоги обговорили підсумки участі випускників 11-х класів навчальних закладів району у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року, також стан готовності закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період.

Розвиток дошкільної освіти району на контролі влади

За повідомленням відділу освіти райдержадміністрації у районі проводиться постійна робота щодо покращення стану та перспектив розвитку дошкільної освіти. На сьогодні, на Вижниччині налічується 18 дошкільних закладів та 6 навчально-виховних комплексів, які розраховані на 1156 місць.