13 листопада 2012

Розпочався районний етап конкурсу "Учитель року - 2013"

Цими вихідними, на базі Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І етап конкурсу "Учитель року - 2013" у номінації "Інформатика", в якому взяли участь  троє вчителів району, зокрема Кузик О.Т. вчитель інформатики Міліївської ЗОШ І-ІІІ ст., Марчук В.В, вчитель інформатики НВК "Берегометська гімназія", Гиршвельд Н.І. вчитель інформатики Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Стартувала Всеукраїнська акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання»

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з Державним підприємством по розповсюдженню періодичних видань «Преса» оголошує Третю Всеукраїнську акцію доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», яка триватиме з 01 листопада по 20 грудня 2012 року. Акція відбувається в рамках передплатної кампанії на 2013 рік. Мета даного заходу – передплата якомога більше друкованих вітчизняних видань дитячої та юнацької тематики для будь-якого соціального закладу України, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

До уваги молоді та незайнятого населення краю

За повідомленням районного центру зайнятості вперше в Чернівцях у торговельно-розважальному комплексі «Панорама» з ініціативи обласного та Чернівецького міського центрів зайнятості відбудеться День професійного самовизначення- «Молодіжна професійна панорама».