14 листопада 2012

Керівник району здійснив об’їзд полів агроформувань району

Керівник виконавчої влади району Василь Ткачук спільно з спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснив об’їзд полів агроформувань району щодо визначення стану посівів озимих зернових, зокрема, відвідав товариство з обмеженою відповідальністю «Агротех», яке орендує землю на території Замостянської сільської ради.

Управління ветеринарної медицини інформує

Згідно Закону України «Про Ідентифікацію та реєстрацію тварин» переміщення і продаж тварин, виведення і вивіз їх на ринки та реалізація продуктів тваринництва здійснюється виключно після ідентифікації тварин.

Активно проводяться профілактичні заходи в лікувально-профілактичних закладах району щодо запобігання інфекційних хвороб

За повідомлення Вижницької санітарно-епідеміологічної станції затверджено Комплексний план заходів щодо попередження заносу і поширення інфекційних хвороб. Профілактичні заходи в лікувально-профілактичних закладах району в період благополучної епідемічної ситуації на інфекційні хвороби, які мають міжнародне значення, зокрема холери, здійснюються згідно планів протиепідемічної готовності, проводяться теоретичні заняття та практичні тренування.

Рівень цін на основні продовольчі товари на Вижниччині стабільний

Керівник виконавчої влади району Василь Ткачук відвідав заклади торгівлі по населених пунктах району, де поцікавився цінами на основні продовольчі товари: хліб, крупи, борошно, олію, макаронні вироби.

На нараді з керівниками спортивної галузі району обговорено ряд актуальних питань

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації провів нараду з директорами дитячих спортивно-юнацьких шкіл, керівниками ВФСТ «Колос» та районної Федерації волейболу та футболу.