19 листопада 2012

В районі спостерігаться тенденція активного будівництва лісових доріг

Керівник виконавчої влади району Василь Ткачук здійснив робочий візит до Берегометського державного лісомисливського господарства, де зустрівся з керівником та працівниками підприємства.

В районі проведено Тиждень знань правил безпеки життєдіяльності

За повідомленням Вижницького районного відділу Управління Держтехногенбезпекив Чернівецькій області таслужби цивільного захисту у Вижницькомурайоні ТУ МНС у Чернівецькій області, з метою пропаганди здорового, активного способу життя, цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження травматизму і загибелі дітей, учнівської молоді при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного походження з 7по 14 листопада 2012 року у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району проводився «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

Вижницький РВ Управління Держтехногенебзпеки та Вижницький РВ ТУ МНС інформує

Пожежі часто виникають через порушення правил безпеки під час опалювального сезону при експлуатації печей, грубок, газових плит. Однак, окремі громадяни не дотримуються елементарних протипожежних вимог в побуті і часто в житлових будин­ках, що призводить до пожеж, якими наносяться великі матеріальні збитки як народ­ному господарству, так і громадянам. Дуже важко спостерігати, як пожежа перетворює в руїни та попіл житлові будинки, квартири, знищує домашнє майно та інколи призводить до людських жертв. Одною із пошире­них причин пожеж є несправність приладів опалення та недо­тримання правил експлуатації печей.