20 листопада 2012

Керівник району здійснив об’їзд рекреаційних об’єктів НПП “Вижницький”

Головарайдержадміністрації Василь Ткачук здійснив робочий об'їзд рекреаційних об’єктів Національного природного парку “Вижницький”, який є основним туристично-рекреаційним потенціалом району. Під час зустрічі з директором та працівниками парку,керівник району поцікавився діяльністю, що базується на власних природних ресурсах, матеріально-технічній базі та можливостях туристично-оздоровчих та сервісних установ, які сусідять між собою і користуються туристично-рекреаційними ресурсами на оточуючій території НПП "Вижницький".

На Вижниччині вшанують пам'ять жертв голодомору та політичних репресій

У Вижницькій райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення мітингу приуроченому Дню пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Основні заходи вирішено провести 23 листопада о 12-й годині на залізничній станції міста Вижниці, звідки у 1941 році відправляли ешелони з репресованими з населених пунктів Вижницького та Путильського районів.

Районною владою вживається комплекс невідкладних протиепідемічних та профілактичних заходів у навчальних закладах

За результатами засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Чернівецькій обласній державній адміністрації 14 листопада 2012 року “Про невідкладні заходи щодо недопущення епідемічних ускладнень з гострих кишкових інфекцій в організованих дитячих колективах та пов’язаних із закладами громадського харчування”.

На нараді з заступниками директорів з навчально-виховної роботи розглянуто ряд актуальних питань

Відбулася нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх закладів району з питань удосконалення системи підготовки школярів до участі у Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін.