22 листопада 2012

На нараді з працівниками міліції обговорено ряд актуальних питань

Відбулася нарада у Вижницькому районному відділі управління міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області, за участю головного спеціаліста з питань оборонної та мобілізаційної роботи і взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Юрія Чорнея. Серед чималого переліку питань, основну увагу звернено на роботу дільничних інспекторів міліції з питань охорони громадського порядку в населених пунктах району.

Керівник району взяв участь в зустрічі з членами асоціації сільських та селищної рад

Згідно запланованого графіку у Вижницькому районі відбулася зустріч виконавчого директора західного регіону Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Юрія Івасюва з сільськими та селищним головами рад. У роботі зустрічі взяли участь голова райдержадміністрації Василь Ткачук та керуючий справами районної ради Іван Дрончук.

На Вижниччині відбувся фестиваль «Сузір’я надії»

Уже 18 років поспіль на Вижниччині фестиваль «Сузір’я надії» збирає дітей та молодь з обмеженими фізичними можливостями. Для них це найкраща можливість показати свої здібності та побачитися з друзями. Цього року на святі, яке проходило у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості побувало 100 дітей-інвалідів. На сцені діти співали, декламували вірші, грали на музичних інструментах, танцювали, переконливо доводячи, що подолати можна все, необхідна лише віра і бажання.

На Вижниччині обговорено перспективи розвитку сільського туризму

Вже традиційно склалося, що Вижницький район став туристичним центром серед районів області. Для послуг іноземних та вітчизняних відпочиваючих пропонуються різноманітні види туристичних послуг та рекреації. Тому не випадково, що на базі Вижницького району неодноразово проводяться міжнародні конференції та семінари.

Так, в рамках спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013» з 9 по 11 листопада 2012 року відбулася міжнародна конференція мерів та представників органів місцевого самоврядування відповідальних за розвиток туризму «Долаючи кордони: розвиток гірського туризму».

Садиба "У Наталки"

 

У Наталки

 

 

Розташування:

оселя розташована у мальовничому куточку села Виженка, поруч є водоспад.

Садиба "У Вікторії"

 

У Вікторії

 

 

Розташування:
оселя розташована у мальовничому куточку села Виженка, що вважається воротами в Карпати, з номерів другого поверху відкриваються мальовничі краєвиди на навколишні гори.