27 листопада 2012

Вижницький район готовий до роботи в зимовий період

Керівник району Василь Ткачук взяв участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з головами місцевих рад, керівниками служб цивільного захисту щодо стану готовності підприємств, установ та організацій району до роботи в зимовий період.

Пожежна безпека об’єктів народногосподарського комплексу на контролі районної влади

Відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку. В ході засідання обговорювалися невідкладні заходи щодо підготовки до зимового періоду об’єктів народногосподарського комплексу, попередження пожеж та загибелі на них людей.

Урочисті заходи з нагоди 61-річниці від дня народження народного артиста України Назарія Яремчука

Вижниччина відзначатиме 61-річницю від дня народження народного артиста України, лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука. Серед основних заходів, які планується провести у цьому році з нагоди річниці уславленого земляка -районний пісенний конкурс імені Назарія Яремчука, який відбудеться 29 листопада.

Відбувся І тур конкурсу молодих виконавців сучасної естрадної пісні

В рамках підготовки до відзначення 61 річчя з дня народження Народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука у Вижницькому районному будинку дитячої та юнацької творчості І тур конкурсу молодих виконавців сучасної естрадної пісні.

Стартувала акція «16 днів проти насильства»

У Вижницькому районі  в рамках акції «16 днів проти насильства» відділом у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту,  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом освіти райдержадміністрації проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Метою проведення щорічної акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.