28 листопада 2012

1 грудня 2012 року завершується термін подання документів на утримання молодняку великої рогатої худоби

1 грудня 2012 року завершується термін подання документів на утримання молодняку великої рогатої худоби, про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Григоряк на нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку з керівниками установ, організацій, служб району, голів міських, селищної, сільських рад .

На нараді при голові райдержадміністрації проаналізовано роботу закладів освіти району та обговорено зміни до законодавства

Відбулася нарада при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку за участю керівників установ, організацій, служб району, голів міських, селищної, сільських рад. Керівник району розпочав засідання з аналізу роботи загальноосвітніх закладів, за декількома критеріями, зокрема, зовнішнє оцінювання, участь у районних олімпіадах, конкурсах захисту науково-практичних робіт тощо. Звернувся до голів місцевих рад, про активізацію співпраці з директорами шкіл. Наголосив, що покращення якості освіти у навчальних закладах району можливе лише за умови правильної організації навчально-виховного процесу.

На районному методоб´єднанні заступники директорів шкіл з виховної роботи говорили про педагогічну цінність учительської посмішки в учнівському середовищі

Посмішка – це Особлива мудрість. Але Мудрість не в тому, щоб вона не сходила з лиця педагога, а в тому, щоб учитель серцем відчував, кому, коли і якою посмішкою посміхнутися, щоб енергія Посмішки учнем була прийнята. Саме про педагогічну цінність учительської посмішкив учнівському середовищі мова йшла на районному мотодоб’єднані заступників директорів шкіл з виховної роботи, яке відбулося на базі НВК “Вашківецька гімназія” згідно плану роботи відділу освіти райдержадміністрації.

Чужих дітей не буває...

          Ці слова стали народною мудрістю, бо діти - це гарант самозбереження нації та її розвитку. Але, на жаль, проблема дитячого сирітства і сьогодні залишається актуальною і болючою темою для нашого суспільства. Тому турбота про дітей - сиріт та дітей, позбавлених піклування батьків, забезпечення їх добробуту, безпеки є одним з найбільш важливих напрямів державної політики сьогодення в Україні, держави, яка дбає про своє майбутнє.

У Вижницькому районі особлива увага звертається на забезпечення реалізації права дітей такої категорії на сімейне виховання, бо і сьогодні бувають обставини, за яких дитина залишається без батьківської турботи, материнської любові та тепла.