листопада 2012

30 листопада 2012

У Вижницькому районі засідала земельна комісія

Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань реалізації районною державною адміністрацією повноважень у галузі земельних відносин при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку, за участю правоохоронних органів, представників відділу Держкомзему у Вижницькому районі, відділу містобудування та архітектури, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Відбувся районний пісенний конкурс імені Назарія Яремчука

29 листопада відбувся районний пісенний конкурс імені Н.Яремчука. У конкурсі  взяли участь 22 солісти з сіл району, Вижницького коледжу прикладного  мистецтва, Вашківецького медичного коледжу БДМУ, Вижницької гімназії, Берегометської школи мистецтв.

29 листопада 2012

Відбулося засідання ХІІІ сесії районної ради VI скликання

Сьогодні, 29 листопада відбулося засідання ХІІІ сесії районної ради VI скликання. На порядок денний винесено 5 питань. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Ткачук, заступники керівника району, голови міських, селищної та сільських рад.

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців

         Наказом Держспоживстандарту від 11 жовтня 2010 р. № 457 із змінами від 29 листопада 2010 року № 530 затверджений Національний класифікатор України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (КВЕД), який повністю відповідає європейській Класифікації видів економічної діяльності (NACE, rev.2) і набув чинності з 01 січня 2012 року. З цього моменту розроблення державної статистичної інформації здійснюватиметься органами державної статистики за новою КВЕД.

28 листопада 2012

1 грудня 2012 року завершується термін подання документів на утримання молодняку великої рогатої худоби

1 грудня 2012 року завершується термін подання документів на утримання молодняку великої рогатої худоби, про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Григоряк на нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку з керівниками установ, організацій, служб району, голів міських, селищної, сільських рад .

На нараді при голові райдержадміністрації проаналізовано роботу закладів освіти району та обговорено зміни до законодавства

Відбулася нарада при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку за участю керівників установ, організацій, служб району, голів міських, селищної, сільських рад. Керівник району розпочав засідання з аналізу роботи загальноосвітніх закладів, за декількома критеріями, зокрема, зовнішнє оцінювання, участь у районних олімпіадах, конкурсах захисту науково-практичних робіт тощо. Звернувся до голів місцевих рад, про активізацію співпраці з директорами шкіл. Наголосив, що покращення якості освіти у навчальних закладах району можливе лише за умови правильної організації навчально-виховного процесу.

На районному методоб´єднанні заступники директорів шкіл з виховної роботи говорили про педагогічну цінність учительської посмішки в учнівському середовищі

Посмішка – це Особлива мудрість. Але Мудрість не в тому, щоб вона не сходила з лиця педагога, а в тому, щоб учитель серцем відчував, кому, коли і якою посмішкою посміхнутися, щоб енергія Посмішки учнем була прийнята. Саме про педагогічну цінність учительської посмішкив учнівському середовищі мова йшла на районному мотодоб’єднані заступників директорів шкіл з виховної роботи, яке відбулося на базі НВК “Вашківецька гімназія” згідно плану роботи відділу освіти райдержадміністрації.

Чужих дітей не буває...

          Ці слова стали народною мудрістю, бо діти - це гарант самозбереження нації та її розвитку. Але, на жаль, проблема дитячого сирітства і сьогодні залишається актуальною і болючою темою для нашого суспільства. Тому турбота про дітей - сиріт та дітей, позбавлених піклування батьків, забезпечення їх добробуту, безпеки є одним з найбільш важливих напрямів державної політики сьогодення в Україні, держави, яка дбає про своє майбутнє.

У Вижницькому районі особлива увага звертається на забезпечення реалізації права дітей такої категорії на сімейне виховання, бо і сьогодні бувають обставини, за яких дитина залишається без батьківської турботи, материнської любові та тепла.

27 листопада 2012

Вижницький район готовий до роботи в зимовий період

Керівник району Василь Ткачук взяв участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з головами місцевих рад, керівниками служб цивільного захисту щодо стану готовності підприємств, установ та організацій району до роботи в зимовий період.

Пожежна безпека об’єктів народногосподарського комплексу на контролі районної влади

Відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку. В ході засідання обговорювалися невідкладні заходи щодо підготовки до зимового періоду об’єктів народногосподарського комплексу, попередження пожеж та загибелі на них людей.