03 грудня 2012

На нараді при керівнику району обговорено реформування медичної галузі

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів нараду з питань реорганізації медичної галузі району, за участю заступника голови районної ради Миколи Гайдука, заступника керівника району Тетяни Тирон, головного лікаря Тараса Лучика, начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Кириляк.

На Вижниччині низкою заходів вшанували пам'ять Назарія Яремчука

        30 листопада у Вижницю на 61 річницю Народного артиста України , лауреата  Шевченківської премії (посмертно) Назарія Яремчука завітали його сини Дмитро та Назарій, творчі побратими: художній керівник Чернівецької обласної філармонії  Остап Савчук, Народний артист України Павло Дворський, гурт Левка Дутківського та інші. Вони відвідали  родинну хату Яремчуків у Рівні, де нині розташований меморіальний  музей – садиба Народного артиста України Н. Яремчука.

      А ввечеріу Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля, на сценіде розпочинав свою творчу діяльність Н. Яремчук відбулось велике свято української пісні.

Голова райдержадміністрації провів прийом громадян

3 грудня в приміщені райдержадміністрації провів особистий прийом громадян голова районної державної адміністрації Василь Ткачук. До нього звернулося троє громадян, якими порушено питання нарахування штрафу Вижницьким РЕМом, ремонту міста, який пошкоджено стихією, а з погодніми умовами постіно замулює хід до будинку та земельних питань.

Представники влади району відвідали інвалідів на дому

Міжнародний день інвалідів – день, який нагадує всім про те, що поряд з нами живуть ті, хто потребує захисту, розуміння, підтримки у цей непростий час. Це сильні особистості, які живуть з надією на те, що у їхньому житті все буде добре. Вони активні, ініціативні, а головне – оптимісти в житті.

У Вижницькому районі директор районного територіального центру Іван Колотило та заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак спільно із соціальними працівниками терцентру, головами місцевих рад рознесли по домівках населених пунктів інвалідам та сімям, де виховуються діти інваліди 150 продуктових наборів на суму 14500 тис.грн. та 62 набори з солодощами на суму 3100тис.грн.

Володимирська садиба

P1010046 1

Розташування:оселя розташована за 6 км від лижної траси у селі Мигове. Затишний куточок де тихо і спокійно. Оселю оточує навколо ліс, поруч є річка

 

 

Конкурс «Калейдоскоп професій»

30 листопада 2012 року набазі НВК «Берегометська гімназія» відбувся конкурс з професійної орієнтації «Калейдоскоп професій», організований Вижницьким районним центром зайнятості. У конкурсі взяли участь команди: «Каре» з Берегометської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, «Чарівні ковпаки»з Долішньошепітського НВК та «Кравчині» з Лопушнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відбувся конкурс «Калейдоскоп професій»

30 листопада 2012 року набазі НВК «Берегометська гімназія» відбувся конкурс з професійної орієнтації «Калейдоскоп професій», організований Вижницьким районним центром зайнятості. У конкурсі взяли участь команди: «Каре» з Берегометської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, «Чарівні ковпаки»з Долішньошепітського НВК та «Кравчині» з Лопушнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Представлено мистецьку книгу-каталог “Деревоспів”

         В актовій залі коледжу прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка відбувся творчий вечір Заслуженого майста народної творчості України, директора Вижницької художньої школи Володимира Ворончака, де він представив свій новий творчий доробок - мистецьку книжку-каталог “Деревоспів”. Зала зібрала місцевих майстрів народної творчості, творчу інтелігенцію Вижниччини, художників, викладачів та студентів коледжу, вихованців та шанувальників творчості Володимира Івановича.