04 грудня 2012

Стан доріг району на контролі влади

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук об’їхав населені пункти району з метою перевірки стану доріг, у зв’язку з погіршенням погодних умов. Василь Ткачук зазначив, що стан доріг в районі бажає бути кращим, як результат, дано доручення вжити більш дієвих заходів щодо забезпечення якісних та належних робіт відповідальних чергових комунальних служб, Вижницького райавтодору, тримати у готовності техніку комунальних та спеціалізованих дорожних служб.

На Вижниччині відвідувачі бібліотек мають можливість користуватися Інтернетом безкоштовно

Бібліотеки є джерелом інформації та знань. Разом з тим вона є також центрами зустрічей та спілкування – люди зустрічаються, виявляють, що вони мають спільні інтереси або теми, й мають можливість про це поговорити. Інформацію і знання сьогодні можна черпати не лише з друкованих матеріалів, але й також використовуючи електронні носії інформації, які можливі тільки з використанням комп’ютерних технологій. Бібліотеки Вижницького району приймають цей виклик часу і працюють у відповідному руслі.

Відбулася виробнича нарада з працівниками поштового зв’язку району

У вівторок, за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Тирон, начальника цеху обслуговування споживачів №2 Ольги Іванюк, головного редактора районної газети «Вижницькі обрії» Ярослави Кибич проведено виробничу нараду з начальниками відділень поштового зв’язку та листоношами Вижницького району.

Підбито підсумки призову осені 2012 року

У Вижницькій райдержадміністрації відбулася нарада при заступнику керівника району Тетяни Тирон, з питань підбиття підсумків діяльності призовної кампанії осені 2012 року. Участь у заході взяли: військовий комісар Вижницько-Путильського об’єднаного районного військового комісаріата Сергій Колисниченко, начальники військово-облікових служб міських, селищної та сільських рад.