07 грудня 2012

Відбулося засідання ХІV сесії районної ради VI скликання

Сьогодні, 7 грудня відбулося засідання ХІV сесії районної ради VI скликання. На порядок денний винесено 7 питань. В роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Василь Ткачук, заступники керівника району, голови міських, селищної та сільських рад.

Василь Ткачук привітав представників органів місцевого самоврядування з Днем самоврядування

В залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. Зі словами вітання виступив голова райдержадміністрації Василь Ткачук. Висловив вдячність головам місцевих рад за тісну співпрацю.

Районне методичне об'єднання практичних психологів

На базі Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося районне методичне об'єднання практичних психологів за темою: "Психологія вирішення педагогічних конфліктів"

Відбулася робоча нарада з соціальними працівниками РЦСССДМ

      У Вижницькому районі директор  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жанна Карлійчук провела робочу нараду зсоціальними працівниками РЦССМ., які вже повний квартал працюють в населених пунктах.

До уваги фізичним особам - підприємцям

 

Згідно Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у про­вадженні ними підприємницької діяльності та фізичні особи-підприємці, які припинили свою діяльність або не отримували дохід в 2012 році, зобов’язані подати звіт до 1 квітня 2013 року, до територіального органу Пенсійного фонду за місцем реєстрації за 2012 рік(Додаток 5).

Привітання голови райдержадміністрації Василя Ткачука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати місцевих рад,

працівники органів місцевого самоврядування Вижниччини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!

Сьогодні, на органи місцевого самоврядування району покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селища, міст.