10 грудня 2012

Власним прикладом

  Дбайливий господар дбає про порядок як в домі так і біля дому. Ось і працівники адміністрації та районної ради подбали, щоб прилегла територія до адмінбудинку, дорога і доріжки були прибрані від снігу. Голова райдержадміністрації Василь Ткачук разом із заступником голови районної ради Миколою Гайдуком, своїми заступниками та працівниками держустанови вийшли з лопатами на боротьбу зі снігом.

Організація роботи по формуванню районного бюджету на 2013 рік на контролі влади

Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук провів нараду з питань організації роботи по формуванню районного бюджету на 2013 рік. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Микола Гайдук, заступники голови райдержадміністрації, начальник фінуправління райдержадміністрації, економічні працівники та головні бухгалтери державних установ району.

«Міліївські розписи поезії»

       Грудневий місяць подивував зимовими заметілями, та для учасників клубу за інтересами «Калинове гроно» не стало завадою творчій зустрічі. В ошатній бібліотечній світлиці с. Мілієве відбувся літературний вечір: «Мілієвські розписи поезії», на який завітали поети, які народилися в рідному селі, а також, які проживають на даний час в селі Мілієве.