14 грудня 2012

Підприємцям - «спрощенцям» про сплату єдиного внеску у 2012 році.

     З 1 січня 2012 року набрав чинності Закон України від 04.11.2011 № 4014-\/І «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності», відповідно до якого визначено три групи фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які можуть бути платниками єдиного податку. Однак, попри ці законодавчі зміни, порядок нарахування і сплати єдиного соціального (ЄСВ) внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до Пенсійного фонду фізичними особами - платниками спрощеної системи оподат­кування залишився незмінним.

Відбулася зустріч літераторів Вижниччини

   У Вижницькій районній бібліотеці відбулася зустріч літераторів Вижницького району під назвою «Одягніть слово в золоте – намисто».

На Вижниччині відкрито історичний музей

В селищі Берегомет Вижницького району з ініціативи місцевої влади відбулося відкриття та освячення історичного музею. З хлібом сіллю зустріли гостей, директор музеюта селищний голова символічно перерізали стрічку. Звертаючись з вітальним словом до присутніх зазначили, що саме тут буде можливість регулярно проводити конференції, тематичні заходи, зустрічі з цікавими людьми, стаціонарні та пересувні виставки, які збирають народ, який любить, пам’ятає і хоче знати історію рідного селища, краю.