18 грудня 2012

Відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2013”

   Сьогодні, 18 грудня 2012 року у приміщенні Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості відбулося чудове свято вшанування 10-ти переможців та учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2013” в номінаціях “Інформатика”, “Фізика”, “Музичне мистецтво”. Нагородження провели начальник відділу освіти Бучацька Н.К., завідувач райметодкабінетом Сторожук Є.І., голова райкому профспілки працівників освіти Борсук Я.С.

Період відкритих дверей в Територіальній державній інспекції з питань праці в Чернівецькій області.

Державна інспекція України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці та соціальними партнерами провела і продовжує проводити інформаційну кампанії „Інспекція праці допоможе Вам на робочих місцях”.

У Вижницькій райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Відкрила і вела засідання заступник голови райдержадміністрації Тетяна Тирон.

Право на працю

Територіальна державна інспекція з питань праці в Чернівецькій області повідомляє, що однією з актуальних проблем сьогодення залишається захист прав та законних інтересів працівників.

В районі активно працює комісія по розгляду питань пов’язаних з наданням населенню всіх видів соціальних допомог, субсидій за єдиною заявою

При управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за участю голови комісії, заступника керівника району Івана Федорощака відбулося засідання комісії по розгляду питань пов’язаних з наданням населенню всіх видів соціальних допомог, субсидій за єдиною заявою.