20 грудня 2012

Керівник району привітав працівників міліції з професійним святом

З нагоди професійного свята Дня міліції у Вижницькому РВ УМВС України у Чернівецькій області відбулися урочисті збори, в яких взяв участь голова райдержадміністрації Василь Ткачук. Цього дня були оголошені результати огляду-конкурсу «Кращий дільничний пункт Вижницького району», найкращими було визнано: вижницький, берегометський та лукавецький. Голови названих громад були нагороджені спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради. В свою чергу, міліціонери району відзначили важливість сприяння у їхній роботі виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. А тому, начальник Вижницького РВ УМВС України Іван Маніліч вручив керівнику району Василю Ткачуку та керуючому справами районної ради Івану Дрончуку медалі за сприяння правоохоронним органам.

Відбулося засідання пленуму районної ради ветеранів

Про підсумки волонтерської роботи в районній організації ветеранів за 2012 рік та завдання первинних ветеранських організацій по її покращенню йшла мова на черговому пленумі районної ради ветеранів. Її голова Іван Бойко доповів про зроблене, а голова первинних організацій м. Вашківці – Євген Деркач, с. Банилів – Галина Кушнір, с. Коритне – Павлівна Данилюк, м. Вижниці – Василь Сав’юк – поділились своїми міркуваннями.

Відбулося урочисте запалення вогнів головної новорічної ялинки району

У день Святого Миколая, 19 грудня, сотні дітей району зібралися у Вижницькому будинку народної творчості та дозвілля, для них працівники будинку культури та Вижницької школи мистецтв влаштували театралізовану дійство «У пошуках святого Миколая», де звучали літературно-мистецькі композиції присвячені новорічно-різдвяним святам, танцювали учні хореографічного відділення Вижницької школи мистецтв. Кожен учасник свята отримав подарунки від відділу освіти, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації та від меценатів.