21 грудня 2012

На засіданні комісії обговорено питання про звільнення від сплати за обслуговування в Геріатричному будинку села Коритне

   У Вижницькій районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака відбулося засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу від плати за соціальне обслуговування. Комісією розглянуто питання про звільнення від сплати за обслуговування в Геріатричному будинку села Коритне 2 громадян вирішивши проводити оплату витрат на їх утримання в розмірі 75% від належної їм пенсій за обслуговування районним територіальним центром з обслуговування одиноких та людей похилого віку.

Відбулася нарада з питань надання соціальних послуг

Районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді райдержадміністрації провів нараду з фахівцями із соціальної роботи. В ході засідання обговорено питання щодо організації збору теплих речей та продуктів харчування для сімей, що потребують допомоги. Було наголошено на необхідності проведення профілактичної роботи з неповнолітніми та молоддю, що перебувають на обліку в кримінальній міліції в справах неповнолітніх, умовно-засудженими та звільненими з місць позбавлення волі.

Вижницький районний відділ Управління Держтехногенбезпеки звертає увагу дотримуватися вимог пожежної безпеки під час Новорічних свят

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що принесуть до кожного будинку радість і надію, зміни на краще в житті. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. Такі вимоги є і до новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування Нового Року і Різдва.

Невмирущі доброта й доброчинність

    Напередодні Свята Миколая волонтерський загін “Волонтер”НВК “Вашківецька гімназія” залучивши всіх учнів гімназії до благодійної акції “Людям на добро” відвідали дитину – інваліда Поляка Богдана та подарували хлопчикові конструктор, солодощі та фрукти.