24 грудня 2012

На Вижниччині активно працює програма «Турбота»

Вижницький районний територіальний центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щомісяця під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Івана Федорощака проводить засідання комісії з розгляду заяв пов’язаних з надання матеріальної допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». Мета програмиподальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріально-технічного, медичного соціально-побутового, торговельного, культурного обслуговання малозабезпечених громадян району.

Членами комісії на черговому засідання розглянуто 28 заяв громадян, двом особам відмовлено з об’єктивних причин. В результаті, 26 заявникам вирішено виділити матеріальну допомогу на загальну суму 9 150 гривень.

На Вижниччині привітали енергетиків району

В приміщенні Вижницького району електромереж відбувся урочистий захід з нагоди Дня енергетика за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Рощибака, начальника та працівників району електричних мереж. Перший заступник керівника району привітав присутніх з професійним святом, за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток електромереж Вижницького району, вручив кращим енергетикам спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.