29 грудня 2012

Привітання голови Вижницької райдержадміністрації Василя Ткачука з Новим 2013 роком

 

Шановні жителі Вижниччини!

Від усієї душі щиро вітаю вас з Новим 2013 роком! 

 

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012 рік був прожитий недарма. Цей рік був сповнений подіями, напруженою працею, вагомими звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог та досягнень, здобуття нового  життєвого досвіду. Тож нехай і прийдешній рік виправдає наші добрі надії і прагнення, принесе добробут нашим сім'ям. Нехай панують у домівках взаєморозуміння й любов, лунає  дзвінкий дитячий сміх у кожній родині!  А добрі справи сприяють миру та злагоді, зростанню добробуту й розвитку   Вижниччини! Вірю в це, бо в нашому районі живуть сильні, працьовиті, мудрі та щирі люди. Тож, разом ми зможемо подолати всі труднощі! Бажаю Вам, щоб Новий рік був щедрим для Вас на плідну працю та високі професійні досягнення, став успішним для нашої держави і кожної української родини. Нехай чарівні новорічні дзвони наповнять рік прийдешній та Ваше життя творчими успіхами, необмеженими можливостями та мудрими рішеннями. Хай світять усім нам незгасними дороговказами Божі заповіді та почуття обов'язку перед Батьківщиною, яка дала нам горде ім'я – українці!

 

Щастя Вам і достатку! Любові та натхнення! Мудрості та гідності! Здоров’я  і родинного тепла! Хай протягом всього року супроводжують Вас Віра, Надія та Любов! Веселих Новорічних та Різдвяних свят!
З Новим 2013 роком, дорогі земляки!

 

 

 

 

 

Свято нового року на підшефному відділі Державної прикордонної служби “Фальків“

Традиційно Вижницькою районною державною адміністрацією щорічно організовуються урочистості присвячені новорічним та різдвяним святам для службовців підшефного відділу Державної прикордонної служби “Фальків“ та їх сімей. Із новорічними та різдвяним привітаннями виступили представники районної влади, підприємці. Аматорами Вижницького будинку народної творчості та дозвілля із Дідом Морозом та Снігуронькою організовано концертну програму із врученням подарунків.