грудня 2012

29 грудня 2012

Привітання голови Вижницької райдержадміністрації Василя Ткачука з Новим 2013 роком

 

Шановні жителі Вижниччини!

Від усієї душі щиро вітаю вас з Новим 2013 роком! 

 

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012 рік був прожитий недарма. Цей рік був сповнений подіями, напруженою працею, вагомими звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог та досягнень, здобуття нового  життєвого досвіду. Тож нехай і прийдешній рік виправдає наші добрі надії і прагнення, принесе добробут нашим сім'ям. Нехай панують у домівках взаєморозуміння й любов, лунає  дзвінкий дитячий сміх у кожній родині!  А добрі справи сприяють миру та злагоді, зростанню добробуту й розвитку   Вижниччини! Вірю в це, бо в нашому районі живуть сильні, працьовиті, мудрі та щирі люди. Тож, разом ми зможемо подолати всі труднощі! Бажаю Вам, щоб Новий рік був щедрим для Вас на плідну працю та високі професійні досягнення, став успішним для нашої держави і кожної української родини. Нехай чарівні новорічні дзвони наповнять рік прийдешній та Ваше життя творчими успіхами, необмеженими можливостями та мудрими рішеннями. Хай світять усім нам незгасними дороговказами Божі заповіді та почуття обов'язку перед Батьківщиною, яка дала нам горде ім'я – українці!

 

Щастя Вам і достатку! Любові та натхнення! Мудрості та гідності! Здоров’я  і родинного тепла! Хай протягом всього року супроводжують Вас Віра, Надія та Любов! Веселих Новорічних та Різдвяних свят!
З Новим 2013 роком, дорогі земляки!

 

 

 

 

 

Свято нового року на підшефному відділі Державної прикордонної служби “Фальків“

Традиційно Вижницькою районною державною адміністрацією щорічно організовуються урочистості присвячені новорічним та різдвяним святам для службовців підшефного відділу Державної прикордонної служби “Фальків“ та їх сімей. Із новорічними та різдвяним привітаннями виступили представники районної влади, підприємці. Аматорами Вижницького будинку народної творчості та дозвілля із Дідом Морозом та Снігуронькою організовано концертну програму із врученням подарунків.

 

 

28 грудня 2012

Відтерміновано на рік набуття чинності Закону України "Про державну службу"

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 20 листопада 2012 року № 5483-VI дату набрання чинності зазначеним законом перенесено на один рік - до 1 січня 2014 року.

Оновлення галузевого стандарту вищої освіти за спеціальністю "Державна служба" галузі знань "Державне управління" - нагальна потреба сьогодення

Проведення реформи державної служби в контексті реалізації завдань Стратегії державної кадрової політики, затвердженої Указом Президента України від 01.02.2012 № 45/2012, сприятиме створенню в Україні професійної, політично нейтральної та ефективної державної служби, впровадженню системних змін та модернізації моделі державного управління в цілому.

Відбулося чергове засідання колегії Нацдержслужби України

20 грудня 2012 року на засіданні колегії під головуванням Голови Нацдержслужби України В’ячеслава Толкованова було розглянуто 5 основних питань порядку денного:

Щомісячний звіт про кількість запитів на інформацію

Звіт за січень 2012 року

Повідомляємо про те, що у січні 2012 року райдержадміністрацією не зареєстровано інформаційних запитів на отримання публічної інформації.

 

Звіт за лютий 2012 року

Повідомляємо про те, що у лютому 2012 року на розгляд до райдержадміністрації надійшов 1 запит на інформацію. Запит було задоволено.

 

Звіт за березень 2012 року

Повідомляємо про те, що у березні 2013 року на розгляд до райдержадміністрації надійшов 1 запит на інформацію. Запит було задоволено.

 

Звіт за квітень 2012 року

Повідомляємо про те, що у квітні 2012 року райдержадміністрацією не зареєстровано інформаційних запитів на отримання публічної інформації.

 

Звіт за травень 2012 року

Повідомляємо про те, що у травні 2012 року на розгляд до райдержадміністрації надійшов 1 запит на інформацію. Запит було задоволено.

 

Звіт за червень 2012 року

Повідомляємо про те, що у червні 2012 року на розгляд до райдержадміністрації надійшов 1 запит на інформацію. Запит було задоволено.

 

Звіт за липень 2012 року

Повідомляємо про те, що у липні 2012 року райдержадміністрацією не зареєстровано інформаційних запитів на отримання публічної інформації.

 

Звіт за серпень 2012 року

Повідомляємо про те, що у серпні 2012 року райдержадміністрацією не зареєстровано інформаційних запитів на отримання публічної інформації.

 

Звіт за вересень 2012 року

Повідомляємо про те, що у вересні 2012 року райдержадміністрацією не зареєстровано інформаційних запитів на отримання публічної інформації.

 

Звіт за жовтень 2012 року

Повідомляємо про те, що у жовтні 2012 року райдержадміністрацією не зареєстровано інформаційних запитів на отримання публічної інформації.

 

Звіт за листопад 2012 року

Повідомляємо про те, що у листопаді 2012 року на розгляд до райдержадміністрації надійшов 1 запит на інформацію. Запит було задоволено.

 

Звіт за грудень 2012 року

Повідомляємо про те, що у грудні 2012 року на розгляд до райдержадміністрації надійшов 1 запит на інформацію. Запит було задоволено.

 

27 грудня 2012

На сесії районної ради схвалили бюджет на 2013 рік

Сьогодні, 27 грудня відбулося засідання ХV сесії районної ради VI скликання. На порядок денний винесено 12 питань. В роботі сесії взяли участь: заступник начальника Головного фінансового управління Чернівецької облдержадміністрації Юрій Чобан, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук, керівники установ, організацій служб району, голови міських, селищної та сільських рад.

25 грудня 2012

Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості

    У Вижницькій районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Рощибака відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.

Відбулося засідання колегії районної ради

Відбулося засідання колегії Вижницької районної ради, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Рощибака, керівників управлінь, відділів, служб району. На колегії обговорено питання прогнозу районного бюджету на 2014-2015 роки, про проект районного бюджету на 2013 рік, про програму економічного та соціального розвитку Вижницького району на 2013 рік та про порядок денний та регламент роботи п’ятнадцятої сесії районної ради VI скликання 27 грудня 2012 року.

24 грудня 2012

На Вижниччині активно працює програма «Турбота»

Вижницький районний територіальний центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щомісяця під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Івана Федорощака проводить засідання комісії з розгляду заяв пов’язаних з надання матеріальної допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». Мета програмиподальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріально-технічного, медичного соціально-побутового, торговельного, культурного обслуговання малозабезпечених громадян району.

Членами комісії на черговому засідання розглянуто 28 заяв громадян, двом особам відмовлено з об’єктивних причин. В результаті, 26 заявникам вирішено виділити матеріальну допомогу на загальну суму 9 150 гривень.