січня 2013

31 січня 2013

Голова міської ради звітував перед вижничанами

zboru gromadian

Вчора відбувся звіт міського голови Олексія Чепіля перед громадою міста Вижниця щодо діяльності Вижницької міської ради за 2012 рік, за участю заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака.

Розпорядження районної державної адміністрації від 24 січня 2013 року №26

 

Про заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 07.02.08 № 109

Завантажити

 

 

За 2012 рік до Нацдержслужби України надійшло майже 16 тисяч звернень громадян

ua

Протягом 2012 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 15847 звернень громадян.

Безпосередньо до Нацдержслужби України надійшло 1694, в тому числі 1080 письмових звернень, з яких 1037 (96,1 %) індивідуальних та 43 (3,9 %) колективних, 42 на особистому прийомі та 572 під час проведення прямих телефонних ліній «Державна служба».

30 січня 2013

Збільшено щомісячний розмір пенсійних виплат для осіб, які втратили працездатність, інвалідам війни та учасникам бойових дій

pensyniy informye

Виходячи з нового розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили праце­здатність, інвалідам війни та учасникам бойових дій щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших до­плат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) в січні 2013 року не може бути нижчим, ніж:

Голова райдержадміністрації перевірив роботу закладів культури села Мигово

budynok-kultury

Керівник району Василь Ткачук перевірив роботу закладів культури села Мигово. На території сільської ради діють: сільський будинок народної творчості та дозвілля (с. Мигово), Клуб (с. Велике) 2 бібліотеки та 1 пункт видачі літератури (Майдан). Відвідав трудовий колектив Мигівської сільської бібліотеки. Завідувач якої ознайомила з роботою інтернет-центру, який створено за рахунок Міжнародної програми транскордонного співробітництва «Бібліломіст».

Збільшено пенсійні виплати

pensiini vuplatu

З 1 січня 2013 року в Україні підвищиться і розмір усіх  видів пенсій. Прожитковий  мінімум для осіб, які втратили працездатність, складатиме 894 грн. (Для прикладу, у грудні 2009 року мінімальна пенсія становила 573 грн.). Це, в свою чергу, впливає на перегляд розмірів низки соціальних виплат.

В центрі уваги Пенсійного Фонду залишаються борги!

borgnuku

Багато платників внесків не дотримуються чітко встановленого законом порядку та термінів сплати єдиного соціального внеску. Як результат безвідповідальної платіжної дисципліни платників внесків в системі надходження коштів до Пенсійного фонду України утворюється недоїмка, яка суттєво впливає на процес виплати пенсій та допомог.

Здійснюється обхід помешкань краян соціально-незахищених категорій

obxid

Державна інспекція техногенної безпеки у Чернівецькій області вкрай занепокоєна станом з пожежами у державі. Так, за декілька днів поточного року сталося 1355 пожеж, що на 13 % більше у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. На пожежах загинуло 128 осіб (+ 9,3%) та 64 (+43,7%) отримали травми. Більшість пожеж виникло у житловому секторі.

У Вижницькому районі готуються до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ з Афганістану

orgkomitet

30 січня під головуванням заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Тирон відбулося засідання оргкомітету щодо підготовки та відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ з Афганістану.

На Вижниччині відбулася зустріч з лідерами учнівського самоврядування

samovriadyvannia

Вчора, у залі Будинку юнацької та дитячої творчості м. Вижниця зібралися лідери парламенту (учнівського) та ті діти, які вже сьогодні є гордістю своїх населених пунктів, своїх шкіл, своїх родин. Заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон, голова районної асоціації керівників сільських громад Михайло Андрюк, завідуюча юридичним відділом районної ради Ксенія Голобуцька, вітаючи дітей особливо ретельно добирали слова, бо довелося говорити перед найталановитішими, найрозумнішими дітьми Вижниччини.