19 лютого 2013

На засіданні Вижницького відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних ради області обговорено земельні питання

narada1 vid 2.12.2008 0

Відбулося чергове засідання Вижницького відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад Чернівецької області, на якому було затверджене звернення асоціації до районної ради, де пропонується внесення змін до 122 статті Земельного кодексу України.

Проведено семінар для голів місцевих рад

seminar

У рамках проекту «Народом обраний – народу прозвітуй! Громадська участь – основа народовладдя!», фахівці Чернівецької обласної громадської організації «Комітет виборців» провели з керівниками громад Вижниччини навчальний семінар.

У селищі Берегомет відкриють пам’ятник Т.Шевченку

prosvita

Про це повідомили на розширеному засіданні правління районного об’єднання ВУТ «Просвіта». Пропозиція встановлення пам’ятника підтримана рішенням сесії селищної ради та включена у програму соціально-економічного розвитку селища. Станом на сьогоднішній день виготовлено кошторисну документацію.

Проект розпорядження

Про визнаня таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації, яке занесено до Державного реєстру Завантажити

Спільне засідання колегії райдержадміністрації та районної ради

kolegia 19.02.13

Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та районної ради при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку та заступнику голови районної ради Миколі Гайдуку, за участю керівників управлінь, відділів, служб району та голів місцевих рад.