лютого 2013

28 лютого 2013

Заробітна плата штатних працівників Вижницького району за 2012 рік

htatni

Розмір нарахованої середньомісячної заробітної плати в середньому на одного штатного працівника Чернівецької області за 2012р. становив 2329 грн. Заробітна плата працівників Вижницького району на 5,5% була меншою, ніж середній розмір заробітної плати по області і становила 2201грн., що у 1,9 раза більше рівня мінімальної заробітної плати.

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Вижницького району за 2012 рік

pidpruemstva

Обсяг унесених з початку інвестування в економіку Вижницького району прямих іноземних інвестицій у формі акціонерного капіталу на 31 грудня 2012р. становив 6656,2 тис.дол.США. В розрахунку на одну особу обсяг інвестицій склав 119,6 дол.США.

Надання населенню Вижницького району субсидій за січень 2013 року

sybsudii

У січні п.р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначені 509 сім’ям області (95,9% від тих, які за ними звернулися) на загальну суму 87,0 тис.грн. У Вижницькому районі субсидії були призначені 67 сім’ям (98,5% від тих, які за ними звернулися) на суму 16,2 тис.грн.

Підсумки обліку худоби у Вижницькому районі станом на 1 січня 2013 року

hydoba

За підсумками обліку худоби станом на 1 січня 2013р. в агроформуваннях та господарствах населення району утримувалось 9,3 тис. голів великої рогатої худоби (з яких 6,2 тис. ­– корови), 8,8 тис. – свиней, 1,4 тис. голів овець і кіз.

Будівництво житла та об’єктів соціальної сфери у Вижницькому районі за 2012 рік

gutlo

У 2012 році за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в районі прийнято в експлуатацію 27279 м2 загальної площі житла, що у 3,2 раза більше обсягів 2011 року. Все житло введено в експлуатацію індивідуальними забудовниками.

Політичні партії та громадські організації Вижницького району

organizacii

За підсумками управління статистики у Вижницькому районі, станом на 1.01.2013р. в області легалізовано діяльність 7459 об’єднань громадян, з них у Вижницькому районі – 423 об’єднання. Більшість (88,7%) складали осередки політичних партій району (375), решта 48 – громадські організації (самостійні та осередки всіх рівнів).

На Вижниччині готуються до відзначення Міжнародного дня жінок та миру

pidsnignuku

Як відзначать Міжнародний день жінок та миру – йшлося на засіданні організаційного комітету при заступнику голови-начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяні Тирон.

У НПП «Вижницький» займаються збереженням популяції зубра Європейського

zybr 2 Голова райдержадміністрації Василь Ткачук з робочим візитом відвідав Національно-природний парк «Вижницький». Зустрівся з директором Михайлом Колотилом та працівниками парку. Цими днями, у НПП «Вижницький» сталася хороша новина – завезено зубра Європейського, який занесений до Червоної книги.

На засіданні виконкому Міліївської сільської ради обговорено стан матеріально-побутових умов проживання соціально незахищених верст населення

narada1 vid 2.12.2008 0

Вчора, у с. Мілієве відбулося засідання виконкому сільської ради.

Заслухано ряд питань що відносяться до компетенції виконкомів. У ході засідання обговорено стан матеріально - побутових умов проживання інвалідів, одиноких громадян похилого віку, функціонально неспроможних сімей, які проживають на території сільської ради.

Управління Держтехногенбезпеки застерігає громадян про небезпеку хибних викликів

telefon 2 Одну із суттєвих проблем для пожежно-рятувальних підрозділів, як і для інших оперативних служб, складають хибні телефонні повідомлення про надзвичайні події різного характеру. Винуватцями таких жартів стають і діти, і дорослі.