березня 2013

29 березня 2013

На контролі Пенсійного Фонду залишаються борги!

borgnuku   

 

В управлінні Пенсійного фонду України у Вижницькому районі налагоджено щоденний контроль за погашенням заборгованості по пенсійних платежах.

На позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС обговрено заходи щодо запобігання повені та паводкам

TEB NS 29.03.13   

Сьогодні, 29 березня, у Вижницькій райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за участю керівника району Василя Ткачука, голів міських, селищної та сільських рад.

Стан каналізаційної мережі в Вижницькому районі у 2012 році

kanalizaciya   

На кінець 2012р. система каналізаційної мережі у Вижницькому районі включала 3 каналізації. Одиночна протяжність каналізаційних мереж району становила 17 км.

Через каналізаційні мережі у 2012р. було відведено (скинуто) 2 тис.м3 стічних вод.

Стан водопровідної мережі в Вижницькому районі у 2012 році

yak-utepliti-vodoprovid   

На кінець 2012р. система водопровідної мережі у Вижницькому районі включала 4 водопроводи, 14 свердловин та 10 вуличних колективних установок (пристроїв) питного водопостачання (будок, колонок, кранів).

Постачання теплоенергії у Вижницькому районі за 2012р.

eploenergia   

У 2012р. в області було вироблено 607,9 тис. Гкал теплоенергії, що на 4,7% більше, ніж у 2011р. Для потреб населення та на комунально-побутові потреби було відпущено 559,4 тис. Гкал теплоенергії, що на 3,2% більше, ніж у 2011р.

28 березня 2013

Адміністративні правопорушення у Вижницькому районі в 2012 році

admin   За 2012р. в області було розглянуто 105,9 тис. справ про адмінправопорушення та винесено рішення про накладення адміністративного стягнення на 102,8 тис. осіб. У Вижницькому районі розглянуто 3,1 тис. справ та винесено рішення про накладення адміністративного стягнення на 2,9 тис. осіб.

Лісогосподарська діяльність у Вижницькому районі у 2012 році

lis   

У 2012р. лісогосподарські підприємства Вижницького району виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на 81,7 млн.грн., що на 6,2% більше, ніж у 2011р. Варто зазначити, що підприємства району є основними виробниками лісової продукції в області. Зокрема, їх частка у загальнообласному обсязі становила 27,9%.

«Запобігти повені та паводкам – спільними зусиллями», - Василь Ткачук

DSC 2302   

Готовність до підняття води в річках, можливого підтоплення населених пунктів, ділянок автодоріг, систем життєзабезпечення є першочерговим завданням районної влади, міських, селищної, сільських рад, депутатів усіх рівнів, служб району, керівників підприємств, організацій та жителів Вижниччини.

Відбулося засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування

komisia   У Вижницькій районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака відбулося засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу від плати за соціальне обслуговування.

Глава держави дав доручення Уряду вжити комплексних заходів для розвитку дітей та підтримки сімей з дітьми

prezudent 29.03.13   Президент України Віктор Янукович дав доручення Кабінету Міністрів підготувати зміни до чинного законодавства, які передбачають створення сприятливих умов для розвитку дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки та захисту.