01 квітня 2013

Розпорядження від 28.03.2013р. №73

Про внесення змін в персональний склад комісії з розгляду клопотань щодо відзначення державними нагородами України та іншими відзнаками, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.12.2009 року №690 Завантажити

Розпорядження від 28.03.2013 №72

Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 01.01.2012р. №56 Завантажити

Відбувся прийом громадян керівником району

shodu   Голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів прийом громадян. До керівника виконавчої влади району впродовж дня звернулося 7 громадян.

На Вижниччині відбувся перший районний конкурс народного гумору і сатири «Небилиці у Багні»

Bagna        За повідомленням відділу культури райдержадміністрації, 31 березня 2013 року в будинку культури села Багна,відбувся перший районний конкурс народного гумору і сатири «Небилиці у Багні», з метою відзначення Дня сміху та популяризації кращих творів гумору і сатири: жартівливих оповідок, гуцульських

співанок та коломийок, виявлення творчих здібностей авторів та виконавців.

 

Службою у справах дітей здійснюються профілактичні-рейди-перевірки в населених пунктах

reid   За повідомленням служби у справах дітей райдержадміністрації, цими вихідними, проведено нічний профілактичний рейд спільно з Кримінальною міліцією у справах дітей.

Працює Skype зв'язок

skype   

Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі нагадує,що прийоми громадян здійснюються в режимі он-лайн за допомогою Інтернет послуги Skype.

Відбувся чемпіонат району з настільного тенісу

tenis   31 березня, в селі Чорногузи, Вижницькою районною організацією ВФСТ «Колос» (голова Віталій Карлійчук) проведено чемпіонат району з настільного тенісу в залік районних сільських спортивних ігор серед фізкультурно-спортивних клубів «Колос»,   в якому взяло участь 12 команд.