02 квітня 2013

На Вижниччині готуються відзначити 69-річницю визволення Вижниці від німецько-фашистських загарбників

krygluu stil   Заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон провела засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в районі 69-ї річниці визволення м. Вижниці від німецько-фашистських загарбників.

Проект розпорядження №2

Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2013 році Завантажити

 

На апаратній нараді при голові райдержадміністрації обговорено ряд актуальних питань

aparatna   Чергова апаратна нарада при голові райдержадміністрації розпочалась із того, що Василь Ткачук зробив аналіз виконання доручень керівниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та організацій і установ району.

Розпорядження від 29.03.2013р. №75

Про затвердження плану залучення сил та засобів при гасінні великих пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій на території Вижницького району Завантажити

Стартував місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

blagoystrii   Про це сьогодні, на апаратній нараді повідомив керівник виконавчої влади району Василь Ткачук. Розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено низку заходів та акцій з його проведення.

І.Акімова: Збільшення допомоги сім’ям з дітьми - один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента у 2013 році

soc iniciatuvu 2   Збільшення допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та сім’ям, у яких виховуються діти-інваліди, - один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича у 2013 році.

В нових соціальних ініціативах Президента значну увагу приділено розвитку дитячої позашкільної освіти та дозвіллю дітей - Ірина Акімова

soc iniciatuvu   В нових соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича, які стосуються дітей, приділено значну увагу розвитку дитячої позашкільної освіти, дозвіллю та інтелектуальному розвитку школярів.