09 квітня 2013

Оркестру народних інструментів Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля присвоєно звання «народний»

narodni instrymentu   Оркестру народних інструментів Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля присвоєно звання «народний», про це повідомив керівник виконавчої влади району Василь Ткачук під час розширеної наради.

Розпорядження від 04.04.2013р. №79

Про закріплення відповідальних працівників районної державної адміністрації за місцевими радами Завантажити

Розпорядження від 04.04.2013р. №78

Про Регламент Вижницької районної державної адміністрації Завантажити

На нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2013 року

narada golova   

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Ткачука відбулася розширена нарада, за участю голів міських, селищної та сільських рад, під час якої підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за січень-березень поточного року, підсумки роботи відділу освіти, молоді та спорту за І квартал 2013 року, виконання Закону України «Про охорону культурної спадщини», аналіз грошової оцінки землі в населених пунктах району.

Демографічна ситуація у Вижницькому районі

demografia   

    На 1 березня п.р. чисельність наявного населення Вижницького району, за оцінкою, становила 55,6 тис. осіб або 6,1% загальної чисельності населення області. У міських поселеннях району проживало 17,3 тис. осіб, у сільській місцевості – 38,3 тис. осіб. Упродовж січня–лютого п.р. кількість населення зменшилась на 11 осіб.