17 квітня 2013

Безпека праці на постійному контролі районної влади

narada1 vid 2.12.2008 0   Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. На порядок денний винесено питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки у весняно-літній період у Вижницькому районі. Основну увагу звернено на дотриманні правил безпеки при проведенні комплексу весняно-польових робіт, зокрема, при спалюванні трави та під час проведення відпочинку у лісі.

Відбулося засідання районного штабу з питань благоустрою та санітарної очистки

blagoystrii   Сьогодні, 17 квітня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Рощибака відбулося засідання районного штабу з питань благоустрою та санітарної очистки. На засіданні штабу були розглянуті питання щодо запланованих обсягів робіт з благоустрою та озеленення території району та стану виконання плану заходів проведення у 2013 році щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою».

На Вижниччині відбулося урочисте відкриття Інтернет-центру

internet-centre   Вчора, у центральній районній бібліотеці відбулося урочисте відкриття Інтернет-центру про програмі транскордонного співробітництва «Бібліоміст». Участь у заході взяли: Вижницький міський голова Олексій Чепіль, начальник відділу культури Наталія Додяк, керівник проекту «Бібліоміст на Буковині» Іван Боднарюк, заступник завідувача обласної бібліотек ім. В.Івасюка Марія Довгань, Іспаський сільський голова, завідувачі бібліотек населених пунктів району.