23 квітня 2013

На засіданні робочої групи обговорено основні організаційно-масові заходи, які проводитимуться у травні

orgkomitet   

Кінець квітня та початок травня традиційно насичений різноманітними заходами та знаменними датами. З огляду на це, відбулося засідання робочої групи з питань підготовки районних заходів з метою впорядкування дій організацій та установ, що будуть задіяні у різноманітних заходах.

На черговому засіданні комісії «Турбота» надано допомогу в сумі 11 700 гривень

turbota   

Заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак провів засідання комісії з розгляду заяв пов’язаних з надання матеріальної допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». На черговому засіданні розглянуто 49 заяв, з них 4 заявникам відмовлено з об’єктивних причин. Матеріальну допомогу виділено в сумі 11 700 грн., в тому числі 2 100 грн. вдовам афганців.

Природа мудра. Все створила мовчки…

4utannia   

Такими словами відомої сучасної поетеси Ліни Костенко було розпочато конкурс літературних читань на тему охорони навколишнього середовища з нагоди Всесвітнього дня Землі, що відбувся 22 квітня на базі Вижницької районної бібліотеки. До цього конкурсу були залучені учні 7-8 класів шкіл міста Вижниця.

Завдання, визначені у Національному плані дій на 2013 рік, - виконуються

ua           Відповідно до Указу Президента 12 березня 2013 року № 128/2013 «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Нацдержслужба України в межах повноважень має забезпечити виконання низки завдань напряму реформ

Управління Пенсійного фонду звертає увагу на термін сплати по єдиному соціальному внеску

pensiini vuplatu   

Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі повідомляє про те, що приватні підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування повинні до 23 квітня 2013 року повністю сплатити внески за 1 квартал 2013 р. Несплата внесків до настання граничного терміну сплати тягне за собою нарахування штрафної санкції в розмірі 10 % від суми нарахованого єдиного внеску та пені.