16 травня 2013

Вижничани запрошують на день міста

Vyzhnytsia   

19 травня 2013 року вижничани відзначатимуть 855 річницю першої згадки про місто Вижниця («городок над Черемошем»). Урочисте відкриття свята розпочнеться 0 12-й годині на Центральній площі. Для вижничан та гостей міста працюватиме виставка із виробів художньої творчості, виробів підприємців міста, архівних матеріалів, творів мистецтва про місто.

Тривають об’їзди населених пунктів району

blagoystrii   

Завершився весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, який тривав з 1 квітня по 1 травня та мав на меті прибрати район після зимового періоду, відновити благоустрій та озеленити територію.

Школярі Вижниччини відвідали Чернівецький слідчий ізолятор

sizo   

З метою формування у підлітків правомірної дисципліни, усвідомлення юридичної відповідальності за різні правопорушення, цими днями, для бажаючих школярів Вижниччини було проведено ознайомчу екскурсію по Чернівецькому СІЗО.

Про розміри єдиного внеску у 2013 році для фізичних осіб - підприємців, які бажають брати добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

pensiinui   

Відповідно до ст.10 Закону України від 08.07.2010 року №2464-1V "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" право на добровільну сплату єдиного внеску за окремими видами соціального страхування мають:  

Розпорядження від 13.05.2013р. №108

Про затвердження Програми зайнятості населення Вижницького району на період до 2017 року Завантажити

 

Керівник району зустрівся з директором ТОВ «Мрія Глибоччини»

pai 2   Голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів зустріч з керівниками ТОВ «Мрія Глибоччини» Олександром Голодюком та Олексієм Буга з питань укладання договорів оренди на земельні частки (паї). На сьогоднішній день, це більше 4000 пайовиків, з якими необхідно переукласти договори у 2013 році.

Віктор Янукович: Соціальний захист населення - пріоритет держави

prezudent 25   

Соціальний захист населення та допомога малозабезпеченим громадянам мають бути державним пріоритетом. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на нараді з адміністративно-господарським активом Запорізької області.