18 травня 2013

Управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі нагадує про сплату єдиного внеску за державне соціальне страхування

strahyvannia   

22 квітня 2013 року закінчився граничний термін сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для приватних підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування за 1 квартал 2013 р.

Триває об’їзд пришкільних таборів

taboru perevirka   

Працівники відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації спільно із працівниками Вижницького міжрайонного управління головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Чернівецькій області, оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей Іванчуком В.І., головою Вижницького районного комітету профспілки працівників освіти і науки Борсуком Я.С. здійснено об’їзд пришкільних таборів щодо їхньої готовності до прийому дітей в літній період.

День цивільного захисту відбувся у Берегометській школі №2

 

CZ 2   

За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації, на базі Берегометської загальноосвітньої школи №2 відбувся день цивільного захисту, за участю: голови райдержадміністрації Василя Ткачука, заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Тирон, Берегометського селищного голови Сергія Боднарюка, голови райкому профспілок працівників освіти і науки Ярослава Борсука, методистів райметодкабінету та керівників загальноосвітніх закладів району.

Вшанували пам’ять жертв політичних репресій

represii   Цими днями, по всій Україні лунають поминальні дзвони, вшановують тих, хто став жертвою політичних репресій та терору – терору, за масштабом якого не знав світ. До Дня пам’яті жертв політичних репресій у місті Вижниця відбувся траурний мітинг, за участю заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака, колективів установ та організацій, учнів закладів освіти міста, громадськості.