22 травня 2013

Розпорядження від 18.05.2013р. №111

Про затвердження Плану заходів з реалізації Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» у Вижницькому районі

 Завантажити

Розпорядження від 18.05.2013р. №110

Про затвердження переліку адміністративних послуг та переліку суб'єктів надання адміністративних послуг Вижницької райдержадміністрації

 Завантажити

Розпорядження від 17.05.2013р. №109

Про затвердження Порядку організації чергування заступників голови райдержадміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій

 

Викиди забруднюючих речовин в атмосферу у Вижницькому районі за січень–березень 2013 року

zabrydnennia   

Впродовж січня–березня 2013 року у Вижницькому районі викиди в атмосферу здійснювали стаціонарні джерела 8 підприємств, якими викинуто 15 т забруднюючих речовин. Це на 15,3% менше, ніж усічні–березні 2012р., та становило 2,2% від сукупного обсягу викидів по області.

Обговорено основні завдання літньої оздоровчої кампанії 2013 року

tabir   

За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, у Будинку народної творчості та дозвілля відбулася семінар-нарада з заступниками директорів з виховної роботи, директорами пришкільних таборів, на якій пріоритетними завданнями визначено покращення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей в канікулярний час.

Вшанували річницю перепоховання Шевченка

shev4enko 

Сьогодні, на Центральній площі міста Вижниця, біля пам’ятника Т.Шевченку, вижничани вшанували річницю перепоховання Кобзаря. Участь у заході взяли: заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон, міський голова Олексій Чепіль, які поклали квіти до підніжжя пам’ятника. 

Підбито підсумки весняного місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

sybotnuk   Завершився весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, який тривав з 1 квітня по 1 травня та мав на меті прибрати район після зимового періоду, відновити благоустрій та озеленити територію.

Міжнародний день захисту дітей відзначать на Вижниччині

zahist dit1   

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. У Вижниці святкування пройде досить насичено. Так, напередодні, 31 травня, на стадіоні міста Вижниця відбудеться спортивне свято серед дошкільнят «Діти – олімпійська надія України».Початок о 10-й годині.

Презентація книги поезій В. Шпанюка «Крізь серце і душу»

prezentacia 1   

Відбулась 21 травня 2013 року у приміщенні Вижницької районної бібліотеки. Перша книга молодого поета, вчителя Вижницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Ю. Федьковича Віталія Шпанюка видана у видавництві «Плай» м. Львів 2013 р. завдячуючи батькам поета Анні Никифорівні та Миколі Михайловичу Шпанюкам, письменниці Надії Кибич, критику Омеляну Лупулу, поетесі Дарії Чорней, голові Української асоціації письменників Західного регіону Еллі Красноступ.