23 травня 2013

Будівництво житла та об’єктів соціальної сфери у Вижницькому районі за І квартал 2013 року

bydivnuctvo   

У січні–березні п.р. за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в районі прийнято в експлуатацію 8728 м2 загальної площі житла, що у 1,9 раза більше порівняно з січнем–березнем 2012р. Майже все житло (92,9% від загального обсягу) введено в експлуатацію індивідуальними забудовниками.

Торгова мережа та мережа ресторанного господарства підприємств Вижницького району станом на 1 січня 2013 року

torgova merega   

Станом на 1 січня 2013 року у Вижницькому районі діяли 52 об’єкти роздрібної торгівлі підприємств-юридичних осіб (5,4% загальнообласного показника), що на 3 менше, ніж на аналогічну дату 2012 року. За кількістю об’єктів Вижницький район посів 5 місце серед інших районів області.

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Вижницького району за І квартал 2013 року

investucii   

Обсяг унесених з початку інвестування в економіку Вижницького району прямих іноземних інвестицій у формі акціонерного капіталу на 1 квітня п.р. становив 6534,9 тис.дол.США. В розрахунку на одну особу обсяг інвестицій склав 117,4 дол.США.

Іспаська школа мистецтв відзначила свій 25-річний ювілей

shkola mustectv   

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації, 22 травня 2013 року Іспаська школа мистецтв відзначила 25-річчя з дня заснування. Святкування пройшли в концертному залі Іспаського сільського будинку народної творчості та дозвілля, за участю: голови районної державної адміністрації Василя Ткачука, директора районного центру зайнятості Юрія Никифоряка, головного спеціаліста управління культури облдержадміністрації Івана Сорокоумова, Іспаського сільського голови Михайла Андрюка, представників батьківського комітету, громадських організацій, ветеранів праці – колишніх викладачів школи.