28 травня 2013

Стартувала літня оздоровча кампанія 2013 року

tabir 2   

Про це повідомила заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон на нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку. Так, з вчорашнього дня розпочали свою роботу 30 пришкільних таборів та 20 таборів праці і відпочинку. Цього року на оздоровлення виділено коштів в сумі 630 тис. грн. та планується оздоровити 3 750 дітей.

На нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку роз’яснено Указ Президента України «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території»

narada golova   Під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Ткачука відбулася нарада, за участю керівників організацій, установ, служб району, правоохоронних органів, де проаналізовано рейтингові показники за І півріччя 2013 року та заходи щодо їх покращення. Крім того, детально роз’яснено Указ Президента України від 24.05.2013р. №307/2013 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території».

Делегація Вижницького району взяла участь у Буковинському туристичному ярмарку

 yarmarka 4  

За повідомленням управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, 26 травня 2013 року, в рамках ІX Буковинського туристичного ярмарку туристичний потенціал Вижницького району презентували готельно-туристичні комплекси, Національний природний парк «Вижницький», майстри народних промислів Буковинського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України (м. Вижниця).