31 травня 2013

31 травня 2013

Пожежна безпека району – на контролі влади

TEB NS 2   Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Рощибака відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, де обговорено заходи щодо попередження виникнення пожеж у природних екосистемах, захисту населених пунктів, потенційно-небезпечних об’єктів.

Пенсійної реформи

pensiinui   

Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», що вступив в дію з 01.10.2011 призвів до позитивних тенденцій в пенсійному сьогоденні. Таким позитивом, до прикладу, є призначення одноразової грошової допомоги працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, а також спортсменам та артистам театрально – концертних та інших видовищних закладів, яка не підлягає оподаткуванню.

Впровадження державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року

dergavna programa   

13 травня 2013 року на засіданні Уряду затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року», розроблену Нацдержслужбою України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 року № 411-р «Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року» та доручення Прем’єр-міністра України від 10 жовтня 2012 року № 39738/1/1-12.

Борги потрібно погасити, і чим швидше - тим краще

borgnuku   

На сьогоднішній день майже кожен працюючий утримує одного пенсіонера. Дана статистика є невтішною, як для Пенсійного фонду, так і для пенсіонерів. Органи Пенсійного фонду України спрямовують зусилля для наповнення бюджету Фонду та забезпечення безперебійної виплати чесно заробленої пенсії, вживають передбачених чинним законодавством заходів для залучення до сплати всіх категорій платників.

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук зустрівся з підприємцями району

pidpruemci   Відбулося засідання підприємців району, участь в якому взяли: голова районної державної адміністрації Василь Ткачук, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак, голова Чернівецької обласної громадської організації "Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні" Володимир Дорош.