06 листопада 2013

Тетяна Тирон проведе виїзний прийом громадян жителів села Велике

pruyom 30   

У п’ятницю, 15 листопада, заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Іллівна Тирон з 10.00 до 13.00 год. у приміщенні Мигівської сільської ради здійснить прийом громадян с. Велике. 

Учні 5-8 класів повернулися на навчання до Вижницької школи

11-01   

Сьогодні, 6 листопада, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук взяв участь у зборах батьківського комітету Вижницької загальноосвітньої школи. В рамках зборів розглядалося питання щодо завершення реконструкції закладу.

Буковина може служити прикладом міжнаціональної злагоди і порозуміння, - Георгій Галиць

galuc-06.11.2013   «На шляху до євроінтеграції Україна проводить велику роботу щодо адаптації до загальноєвропейських норм національного законодавства, у, першу чергу, в сфері прав людини, органічною складовою якої є захист прав національних меншин», - зазначив сьогодні, 6 листопада, під час навідин в чернівецьку загальноосвітню школу №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць.

Зверненням громадян – першочергова та особлива увага!

narada 2   

Впродовж січня - жовтня 2013 року на особистий прийом до ДПІ у Вижницькому районі завітало 84 особи, найбільше їх цікавили питання: оподаткування підприємницької діяльності (14 звернень), податок на доходи фізичних осіб (13 звернень), податок на додану вартість – 10, плата за землю – 9, РРО та Коро – 8, питання податкової звітності та видачі облікових номерів платників, повідомляє Державна податкова інспекція у Вижницькому районі.

Президент: Соціальний захист ветеранів - беззаперечний пріоритет державної політики

prezudent 29.03.13   

Соціальний захист ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни 1941-45 років залишається беззаперечним пріоритетом державної політики України, наголошує Президент Віктор Янукович.

На Вижниччині створять Буковинський центр мистецтва

horeografia 2   Таке рішення затверджено на засіданні 19-ї позачергової сесії обласної ради. Фінансування комунального обласного позашкільного закладу буде здійснюватись за рахунок коштів з обласного бюджету. За станом на сьогодні, вже затверджено штатний розпис працівників в кількості 11 осіб.