14 листопада 2013

Навчання у Вижницькій школі повністю відновлено

14111   У Вижницькій загальноосвітній школі, яка в жовтні цього року постраждала від пожежі повністю відновлено навчання. За станом на сьогодні, завершено ремонтні роботи по перекриттю даху на новому та старому корпусах школи, відновлено тепло та електропостачання, замінено віконні та дверні конструкції, здійснено ремонт кабінетів та класних приміщень, коридорів.

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

KDS   

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Танцювальні колективи Вижницьких мистецьких шкіл взяли участь у І Всеукраїнському хореографічному фестивалі «ДансАВЕНЮ – 2013» (ФОТО)

dans1   

     Відповідно до листа Чернівецького обласного благодійного Фонду допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя» танцювальні колективи Вижницької школи мистецтв (викладач Хотимська І. Ю.) та Вижницької школи хореографічного мистецтва (викладач Кімарський В. О.) вчора, 13 листопада, взяли участь у І Всеукраїнському хореографічному фестивалі «ДансАВЕНЮ – 2013», який відбувся у Чернівецькому обласному академічному драматичному театрі ім. О. Кобилянської, інформує відділ культури райдержадміністрації.

Заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак провів виїзний прийом жителів села Виженка

shodu   

Сьогодні, 14 листопада, заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак провів виїзний прийом громадян у селі Виженка. Впродовж дня до нього звернулося 8 жителів. Клопотання мешканців села стосувалися виплати дотацій за утримання молодняку ВРХ, матеріальної допомоги по оздоровленню, спрямування русла річки Виженка, також громадян цікавив порядок створення кооперативу по заготівлі молока, наданні послуг по оранці земельних ділянок, сінокосіння.

У райдержадміністрації засідала комісія з питань розгляду звернень громадян

komisia   

Сьогодні, 14 листопада, при керівнику апарату райдержадміністрації Руслані Клим відбулося засідання районної комісії з питань розгляду звернень громадян. На засіданні розглянуто 3 звернення. Клопотання жителів району стосувалися питань забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав та свобод громадян, відновлення роботи проводового радіо тощо.