18 листопада 2013

Понад 33 тисячі учнів Буковини охоплені позашкільною освітою

img 1606 0   

Сьогодні, 18 листопада, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв ознайомився з роботою гуртків та секцій Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини". Зокрема, він відвідав гуртки декоративно-ужиткового мистецтва, хореографічні та вокально-хорові колективи й творче об’єднання раннього розвитку дитини «Малюк». Спілкуючись з представниками засобів масової інформації, керівник крайової виконавчої влади повідомив, що в області понад 33 тисячі учнів охоплені позашкільною освітою.

Керівники райдержадміністрації продовжують проводити виїзні прийоми громадян

pruiom ses   

У п’ятницю, 15 листопада, під час виїзного прийому громадян с. Велике до заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Тирон звернулося 40 громадян. Клопотання жителів села стосувалися в основному збереженню Великівської школи як малокомплектної, ремонту доріг, заміни опор ліній електромереж, роботи автоперевізників.

Михайло Папієв: Крайова влада працює над впровадженням нових напрямів позашкільної виховної роботи

img 1366   

«На виконання соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України» та відповідно до доручень глави держави відсоток охоплення дітей позашкільною освітою, як ви знаєте, має складати не менше 70%. Цей показник у Чернівецькій області, як доповіли мені щойно на апаратній нараді, складає 83%. Втім, на досягнутому ми зупинятись не будемо і тому плануємо, яким чином мережу позашкільних навчальних закладів в регіоні розширити, покращити та, найважливіше, модернізувати», - наголосив під час брифінгу сьогодні, 18 листопада, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв.

Михайло Папієв поставив завдання розширити мережу позашкільних закладів в краї

papiev10 

«У проголошених Главою держави соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України» чітко окреслені важливі завдання, які стоять перед крайовою владою – йдеться, зокрема, не лише про збереження й удосконалення існуючої мережі позашкільних навчальних закладів, але й про їх розширення, - сказав на сьогоднішній апаратній нараді керівник виконавчої влади краю Михайло Папієв. - Тому я доручаю активно зайнятись вирішенням цього питання департаменту освіти і науки, молоді і спорту обласної державної адміністрації та відповідні пропозиції надати мені найближчим часом».

 

Розпорядження від 14.11.2013 р. №258

"Про внесення змін до складу комітету забезпеченості доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації 29.12.2006 №516"

Завантажити

 

Розпорядження від 12.11.2013 р. №257

"Про розподіл функціональних обов'язків між головою, першим заступником, заступником голови, заступником голови - начальником віддвлу освіти, молоді та спорту, керівником апарату районної державної адміністрації"

Завантажити

 

Розпорядження від 12.11.2013 р. №256

"Про утворення районної спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників"

Завантажити