26 листопада 2013

В основі державних рішень мають бути національні інтереси України - Глава держави

29575   

В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, наголошує Президент Віктор Янукович.

«Головні чинники - це наші українські інтереси. В основу прийняття будь-яких рішень ми завжди ставимо, і я особисто буду ставити тільки інтереси України, національні інтереси», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Участь у Вільнюському саміті залишається у графіку Президента

prezudent 1   

Президент України Віктор Янукович братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада.

«На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса», - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

 

Президент дав інтерв’ю журналістам українських телеканалів

29573   

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).

Зверненням громадян – особлива увага влади

26112013   

Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук сьогодні, 26 листопада, на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації наголосив на вдосконаленні роботи зі зверненнями громадян. «Глава держави значну увагу органів виконавчої влади всіх рівнів звертає на забезпечення кваліфікованого, своєчасного розгляду звернень громадян, створення умов для реалізації громадянами свого конституційного права. Тому роботі з зверненнями слід приділяти першочергову увагу та максимально вирішувати порушені заявниками проблеми», - сказав керівник району.

На нараді з фахівцями з соціальної роботи оговорили ряд важливих питань

orgkomitet   Сьогодні, 26 листопада, відбулася нарада з фахівцями з соціальної роботи, інформує районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді райдержадміністрації.

Розпорядження від 22.11.2013 р. №270

"Про внесення змін до складу комітету з конкурсних торгів, затвердженого розпорядженням райдержадміністрації №259 від 14.11.2013 року"

Завантажити

 

Звернення Президента до Українського народу

prezudent 29.03.13 

Шановні співвітчизники! Найближчим часом я зроблю широке інтерв’ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити - альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною. Реформи, які ми здійснюємо, - це підтвердження того, що ми йдемо європейським шляхом. Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому ти регіоні проживаєш чи на який майдан виходиш.