листопада 2013

29 листопада 2013

На черговому засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів йшлося про доступ інвалідів-візочників до Вижницького терцентру

komisia   

Сьогодні, 29 листопада, при керівнику апарату райдержадміністрації Руслані Клим відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

kadru6122013   

Становлення демократичної, правової, соціальної держави, розвиток засад громадянського суспільства, інтеграція України до стандартів Європейського Союзу, проведення адміністративної реформи, зокрема реформи системи державної служби, потребують підготовки нової генерації керівників і фахівців органів державної влади та органів місцевого самоврядування, формування професійно підготовленого кадрового резерву для заміщення посад у структурах державного апарату.

Професор Чернівецького Національного університету Петро Брицький презентував книгу «Голодомори в радянській Україні»

Bruckui   

28 листопада, у районній дитячій бібліотеці відбулася презентація науково-документального видання доктора історичних наук, професора кафедри історії України ЧНУ ім. Ю.Федьковича Петра Брицького «Голодомори в Радянській Україні», інформує відділ культури райдержадміністрації.

Професійний розвиток – важлива складова формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

nova elita 2   

В умовах проведення комплексної модернізації державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, яка закладає підвалини прозорості, ефективності та конкурентоспроможності владних інституцій, важко переоцінити значення людського потенціалу, ролі професіоналізму і компетентності, спроможності результативно працювати в умовах змін зовнішнього і внутрішнього середовищ.

Розпорядження від 28.11.2013 р. №273

"Про перерозподіл бюджетних асигнувань районного бюджету на 2013 рік"

Завантажити

 

Андрій Гончарук: Найближчою можливістю для підписання Угоди про асоціацію буде Саміт Україна-ЄС у березні 2014 року

Для України та Європейського Союзу найближчою можливістю для підписання Угоди про асоціацію буде Саміт Україна-ЄС, проведення якого заплановано на березень 2014 року. Про це повідомив Радник Президента України Андрій Гончарук в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Виступ Президента України на пленарному засіданні Саміту ініціативи «Східне партнерство

prezudent 29.03.13   

Вельмишановна пані Президент Грібаускайте!

Вельмишановні президенти, глави урядів, міністри!

Високоповажні пані та панове!

Україна та ЄС вийшли на завершальний етап укладення Угоди про асоціацію. Переконаний, це відкриє нову сторінку в розвитку Української держави, переведе на якісно новий рівень наші відносини з ЄС та його державами-членами.

Розпорядження "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Вижницької районної державної адміністрації"

Керуючись статтями 6, частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання Закону України "Про адміністративні послуги", Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року  № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг:

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження Вижницької районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Вижницької районної державної адміністрації»

1. Проблема, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.

Керуючись статтями 6, частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання Закону України "Про адміністративні послуги", Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року  № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

Розпорядження "Про затвердження переліку адміністративних послуг, та переліку документів дозвільного характеру"

Керуючись статтями 6, пунктом 1 частини 1 статті 25, пунктом 9 частини 1 статті 39, частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про адміністративні послуги», Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1076-р «Про затвердження плану заходів щодо реформування системи надання адміністративних послуг», та з метою покращення умов надання адміністративних послуг: