18 лютого 2014

Михайло Папієв відвідав ветеранів війни в обласному госпіталі

img 4817   Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні, 18 лютого, зустрівся з ветеранами Великої Вітчизняної війни, які проходять курс лікування в обласному госпіталі, ознайомився з умовами їх перебування в цій медичній установі, поспілкувався та відповів на запитання, які їх хвилюють.

Обласна ветеранська організація підтримала ініціативу Президента України про проголошення 9 березня Днем національного примирення

shev4enko   На засіданні президії обласної ради ветеранів України було прийнято звернення з нагоди підготовки та відзначення 200 - річчя Т.Г.Шевченка. У зверненні ветеранської організації Буковини відзначається, що безсмертне слово Великого Кобзаря є однаково важливим як для старшого покоління, так і для молоді та висловлюється переконання, що його думи знаходять відгук в серці кожного українця, бо це насправді велика об`єднуюча сила.

Розпорядження від 17.02.2014р. №30

Про внесення змін до персонального  складу районної постійної комісії з питань реалізації районною державною адміністрацією повноважень у галузі земельних відносин, затвердженого розпорядженням Вижницької райдержадміністрації №307 від 26.08.2010 року

 Завантажити

 

Розпорядження від 14.02.2014р. №29

Про уповноваження на оформлення відповідних документів та укладення договору на отримання позик по загальному фонду районного бюджету

 Завантажити

 

Роботі зі зверненнями громадян – першочергова увага

zvernennia28   

На сьогоднішній нараді з керівниками установ, служб району, головами місцевих рад керівник району черговий раз звернув увагу на роботу зі зверненнями громадян.

«Забезпечити кваліфікований, своєчасний розгляд звернень громадян, створити умови для реалізації громадянами свого конституційного права – на цьому наголошує глава держави, - сказав Василь Ткачук . – Тому ми повинні роботі зі зверненнями надавати першочергову увагу та максимально вирішувати порушені заявниками проблеми».

На нараді при керівнику району обговорено ряд актуальних питань

narada 17   

Сьогодні, 18 лютого, при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку відбулася нарада за участю керівників організацій, установ, служб району, голів місцевих громад. На нараді йшлося про виконання бюджету за 2013 рік та за січень нинішнього; про рейтингові показники Вижниччини у області, про реалізацію лісових ресурсів, реалізацію лісосировини і готової продукції, стан доріг державного та комунального значення. Також обговорено нововведення у земельному законодавстві.  

Стартує І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 №1152 «Про проведення щорічного всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (із змінами), пункту 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.2010 № 564, та з урахуванням Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджений наказом Національного агентства України з питань держаної служби від 15.02.2012 №29 в районній державній адміністрації буде проводитися І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», завданням якого є виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, створення умов для їх кар’єрного зростання та підвищення професійного рівня.