27 лютого 2014

Казначейство України і його територіальні органи працюють в штатному режимі

Kazna4eystvo   

У зв’язку з численними зверненнями журналістів, народних депутатів України та громадян прес-служба Державної казначейської служби України повідомляє, що СЕП НБУ (Система електронних платежів Національного банку України), учасником якої є Казначейство України, працює у штатному режимі.

Про сім’ї вижничан, які опинилися в складних життєвих обставинах дбають працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

rcsssdm   За повідомленням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації впродовж січня-лютого 2014 року фахівці з соціальної роботи здійснили 323 інспектування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Державна податкова інспекція нагадує правила заповнення платіжних документів у разі сплати бюджетних платежів

DPIplatigku   

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі інформує про те, що згідно наказу Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 №609 затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Будівництво житла та об’єктів соціальної сфери у Вижницькому районі за 2013 рік

bydivnuctvo   

У 2013р. за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в районі прийнято в експлуатацію 15940 м2 загальної площі житла, що на 41,6% менше порівняно з минулим роком. Переважну частку житла (15320 м2або 96,1% від загального обсягу) збудовано індивідуальними забудовниками.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферу Вижницького району у 2013 році

vukudu atmosfera   

Впродовж 2013р. у Вижницькому районі викиди в атмосферу здійснювали стаціонарні джерела 9 підприємств, якими викинуто 53 т забруднюючих речовин. Це на 3,9% менше, ніж у2012р., та становило 2,0% від сукупного обсягу викидів по області.

Ситуація на ринку праці та інші статистичні дані

statustuka 03   

Як інформує відділ статистики у Вижницькому районі, впродовж січня 2014 року за послугами до районного Центру зайнятості звернулося 85 безробітних громадян, що становить 5% від усіх зареєстрованих по області (1711 осіб).

Затверджено плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей

diti tabir3   

Вчора, 26 лютого, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей, інформує служба у справах дітей райдержадміністрації.